Lehká kuchyně – nová kuchařka

Celý život jsem na dietě a vlastně nevím na jaké. Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat. Nejde ale o dietu, která jednou skončí, jde o způsob, jak to vyřešit z gruntu. Rozhodl jsem se napsat knihu o rozumném jídle, bez gastronomické hysterie a zdraví nebezpečných experimentů. Není to příběh […]

Celý život jsem na dietě a vlastně nevím na jaké. Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat. Nejde ale o dietu, která jednou skončí, jde o způsob, jak to vyřešit z gruntu. Rozhodl jsem se napsat knihu o rozumném jídle, bez gastronomické hysterie a zdraví nebezpečných experimentů.
Není to příběh o napraveném hříšníkovi, na svém životě bych neměnil nic. Tahle kuchařka je o tom, jak vařit zdravě (raději bych řekl rozumně) a se zachováním toho, co mě na gastronomii nejvíce vzrušuje a proč ji mám rád. Základem jsou kvalitní suroviny v rozumném množství, ale také skvělá chuť a prezentace jídla!
Nezdravé potraviny a jídla neexistují (až na výjimku chemicky vyrobených dobrot), nezdravé je pouze zkonzumované množství.
Chci vám představit gurmánské pokrmy s nižší kalorickou hodnotou při zachování skvělého estetického a společenského zážitku, abyste se u stolu sešli s celou rodinu i přáteli a užili si společně báječné jídlo, po kterém se budete cítit lehce.
Že to zní složitě?
Nevadí, provedení je snazší, než si myslíte.

87 receptů, 7 kapitol
Název: Lehká kuchyně
Autor: Zdeněk Pohlreich
ISBN: 978-80-905710-8-2
Vazba: hardback
Formát: 204 x 252 mm
Počet stran: 208 stran
Rok vydání: 2016
Nakladatelství: Sevruga s.r.o.
Cena MOC: 399 Kč
plánované datum vydání: 17.10.2016

ve výhradní distribuci Euromedia Group a.s.

K zakoupení na bux.cz ZDE.

001b 02 03 04 06 07 08 09 11 12 13 15 16 18